Kocaali Ticari Taksi

Kocaali Ticari Taksi

Yaz mevsiminin sıcak günlerinde de ilimizdeki şehir içi ulaşımının en uygun yolu Kocaali ticari taksi araçlarımızı kullanmak olabilir.

Büyük kent statüsünde olmayan  ama oldukça şirin bir şehrimizin ilçesi Kocaeli ticari taksi sayısı ile de pek çok ile fark atmaktadır. Bu yılın kayıtlarına göre ilimizdeki ticari taksi plakalı araç sayısı 1200’e yaklaşmıştır. Bu filonun yüzde doksan sekizi 2017 model ve üstü araçlardan oluşmaktadır ki bu da müşteri memnuniyetini yaratma açısından önemli bir faktördür. Ayrıca salgın sonrası alışmaya çalıştığımız yeni normal döneme uygun olarak bütün araçlarımızda gerekli hijyen kuralları alınmıştır. Artık bugünlerde taksinizde sigara içiliyor mu diye soran dikkatli müşterilerimize ek olarak, bütün yolcularımızın sağlığını düşünerek gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız. Bilindik sarı renkli taksilerimiz Kocaali Ticari Taksi ve Şöoförleri Durak İşletmeleri Derneği çatısı altında faaliyettedirler ve hepsi yasal çalışmaktadır.

Taksi Kullanmanın Rahatlığı

Büyük şehir trafiği içinde pek çok kişi artık kendi arabasını kullanmaktansa ulaşımı taksi ile yapmayı daha mantıklı buluyor. Bu seçenek aynı zamanda daha ekonomik olmaktadır. Biz de istediğiniz an sizi istediğiniz yere götürmek üzere hazırız. Duraklarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Hatta piknik yerlerine, plajlara, ilimiz içinde gezilip görülmesi gereken yerlere bile sizi götürüp getirebiliriz ki bunun çok daha pratik olacağını tahmin edebilirsiniz. Kocaali ticari taksi araçlarımız şehrimize gelen yerli ve yabancı konuklarımızın da daimi hizmetindedir. Konforunuz ve güvenliğiniz önceliğimizdir.