Kocaali Plaj Taksi


Sakarya'nın Bir Tatil ilcesi olan Kocaali son yıllarda yapılan körfez temizleme çalışmalarıyla tertemiz plajlara da kavuştu ve böylece Kocaali plaj taksi hizmeti popüler hale geldi. 
Kocaeli’nde yaşıyorsanız veya bu şehirde misafirimizseniz plajlarımızı mutlaka görün ve bu ziyaret sırasında Kocaali Plaj Taksi güvencesinde olun. Deniz kenarına gitmek ve geri dönmek artık sorun değil. İstediğiniz an sizi deniz kenarına götürebilir ve gene istediğiniz zaman geri getirebiliriz. Hijyen, güvenlik ve fiyat uygunluğu avantajlarımızla birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz. Plajların yoğun olduğu Kandıra bölgesini tercih ediyorsanız çok ilginç jeolojik oluşumlar olan Pembe Kayalar’ı da size gezdirmek isteriz, görmeden geçmeyin. 
Çoğu kişi artık tatillerde kendi arabasını kullanmıyor, turları tercih ediyor ve tur sırasında da kendi gitmek istediği yerler için taksi tutuyor. Gerçek rahatlık budur. Kocaali Plaj Taksi hizmeti size rahat ve güvenli yolculuklar yaşatacaktır. Salgına karşı tedbirler konusunda da endişenmeyin, işletmemizde bütün önlemler alınmıştır. Araçlarımız ve durak merkezimiz sürekli dezenfekte edilmekte, sürücülerimizin hepsi maske kullanmaktadır. Bu arada bütün araçlarımızın hepsinin yasal çalıştığını altını çizerek eklemek isteriz, fiyatlar konusunda istenmeyen durumlarla karşılaşmayacaksınız. 
Müşterilerimizin Memnuniyeti Önceliğimizdir
Yıllardır bu işte emek veren arkadaşlarımız için siz sayın müşterilerimizin memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Kocaali Plaj Taksi olarak hem şehrimizi tanıtmak hem de size güzel bir tatil yaşatmak için hizmetinizdeyiz. Gerekli olduğunda internet sitemiz üzerinden de iletişime geçebiliriz.